Cnc Yatay Torna Cnc yatay torna tezgahlarımız

MAZAK INTEGREX 400SY + GL200F-FLEX

  • Maksimum tornalama çapı : / Ø610mm /
  • Maksimum işleme boyu : / 1500mm

Tornalama merkezi olarak geçen süper hassasiyeti olan maksimum Ø610 mm işleme kapasiteli makinamızda ayrıca C,Y ve B eksende ve karşı aynada işleme kabileyeti vardır. Yüksek adetli hassas işler için uygundur. Kaba tornalama, finiş tornalama, alın tornalama, iç çap tornalama, kalibre, figür, tashih, anahtar ağzı açma, ovalama, ezme, cnc taşlama, freze, kama açma vb. işleri yapılmaktadır. Pim, burç, mil, mil yatağı, makara,tel çekme haddeleri, boru çekme haddeleri, kablo çekme haddeleri, disk, roller ring, forming ring gibi ürünlerin imalatı yapılmaktadır.


MAZAK INTEGREX 35Y

  • Maksimum tornalama çapı : / Ø550mm /
  • Maksimum işleme boyu : / 1200mm

Süper hassasiyeti olan maksimum Ø550 mm işleme kapasiteli makinamızda ayrıca C ve Y eksende işleme kabileyeti vardır. Yüksek adetli hassas işler için uygundur. Kaba tornalama, finiş tornalama, alın tornalama, iç çap tornalama, kalibre, figür, tashih, anahtar ağzı açma, ovalama, ezme, cnc taşlama, freze, kama açma vb. işleri yapılmaktadır. Pim, burç, mil, mil yatağı, makara,tel çekme haddeleri, boru çekme haddeleri, kablo çekme haddeleri, disk, roller ring, forming ring gibi ürünlerin imalatı yapılmaktadır.


MAZAK QUICKTURN 200

  • Maksimum tornalama çapı : / Ø330mm /
  • Maksimum işleme boyu : / 300mm

Süper hassasiyeti olan maksimum Ø330 mm işleme kapasiteli makinamızda ayrıca Ø41 çubuk sürücüsüde mevcuttur. Yüksek adetli hassas işler için uygundur. Kaba tornalama, finiş tornalama, alın tornalama, iç çap tornalama, kalibre, figür, tashih, anahtar ağzı açma, ovalama, ezme, cnc taşlama, vb. işleri yapılmaktadır. Pim, burç, mil, mil yatağı, makara,tel çekme haddeleri, boru çekme haddeleri, kablo çekme haddeleri, disk, roller ring, forming ring gibi ürünlerin imalatı yapılmaktadır.