cnc makina parkı

İşleme Kapasite

Maksimum işleme ölçülerimiz

Cnc Yatay Torna

Ø350 - 500mm
X, Y, Z, C, A
Çubuk sürücülü işleme (Ø65)
Karşı ayna işleme
Karşı Punta

Tornalama Merkezi

Ø600 - 1500mm
X, Z, Y(110) C(360), A, B(220°)
Açılı işleme
Karşı Punta
Karşı ayna işleme

Cnc Dik Torna

Ø740x500mm
X, Z
Cam Programlama

Cnc İşleme Merkezi

1000x540x600mm
X, Y, Z
Açılı işleme
Cam Programlama

Cnc Makina Parkımız

Cnc Hizmetleri

cnc tornalama merkezi

Mazak INTEGREX 400 SY
GL200F-FLEX

Tornalama merkezi olarak geçen süper hassasiyeti olan maksimum Ø610 mm işleme kapasiteli makinamızda ayrıca C,Y ve B eksende ve karşı aynada işleme kabileyeti vardır. Yüksek adetli hassas işler için uygundur. Kaba tornalama, finiş tornalama, alın tornalama, iç çap tornalama, kalibre, figür, tashih, anahtar ağzı açma, ovalama, ezme, cnc taşlama, freze, kama açma vb. işleri yapılmaktadır. Pim, burç, mil, mil yatağı, makara,tel çekme haddeleri, boru çekme haddeleri, kablo çekme haddeleri, disk, roller ring, forming ring gibi ürünlerin imalatı yapılmaktadır.

Özellikler

Max Değerler

Mazak INTEGREX 35Y

Süper hassasiyeti olan maksimum Ø550 mm işleme kapasiteli makinamızda ayrıca C ve Y eksende işleme kabileyeti vardır. Yüksek adetli hassas işler için uygundur. Kaba tornalama, finiş tornalama, alın tornalama, iç çap tornalama, kalibre, figür, tashih, anahtar ağzı açma, ovalama, ezme, cnc taşlama, freze, kama açma vb. işleri yapılmaktadır. Pim, burç, mil, mil yatağı, makara,tel çekme haddeleri, boru çekme haddeleri, kablo çekme haddeleri, disk, roller ring, forming ring gibi ürünlerin imalatı yapılmaktadır.

Özellikler

Max Değerler

cnc tornalama merkezi
c eksenli cnc tornalama

Mazak Nexus 200MS

Mazak Quick Turn Nexus 200 cnc makinemizde yüksek hassasiyette tornalama işlemleri gerçekleştirilebilmekte, X,Y,C ekseninde karşı ayna fonksiyonları ile tek bağlamada parça işleyebilmektedir.

Özellikler

Max Değerler

Doosan V740

Doosan v740 makinamızda hassasiyeti yüksek tornalama işlemleri yapılabilmektedir. Ø740 mm’ye kadar hassas finiş tornalama, kalibre tornalama, figür tornalama gibi operasyonlar için uygun bir tezgahtır. Hadde ringleri, ring, iş makinası parçaları tornalama işleri yapılabilmektedir.

Özellikler

Max Değerler

cnc dik tornalama yapan firma
mazakqt200

Mazak QuickTurn 200

Süper hassasiyeti olan maksimum Ø330 mm işleme kapasiteli makinamızda ayrıca Ø52 çubuk sürücüsü de mevcuttur. Yüksek adetli hassas işler için uygundur. Kaba tornalama, finiş tornalama, alın tornalama, iç çap tornalama, kalibre, figür, tashih, anahtar ağzı açma, ovalama, ezme, cnc taşlama, vb. işleri yapılmaktadır. Pim, burç, mil, mil yatağı, makara,tel çekme haddeleri, boru çekme haddeleri, kablo çekme haddeleri, disk, roller ring, forming ring gibi ürünlerin imalatı yapılmaktadır.

Özellikler

Max Değerler

Daewoo MYNX 540

Daewoo mynx 500 makinamıza, Ø400mm’lik divizör entegre edilmiştir. Ayrıca 90 derecelik kafa ile dik olarak kamalar açılabilmektedir. İşleme merkezimizde kama açma, iç çap kama açma, kama kanalı açma, klavuz çekme, delik delme, oval işleme, frezeleme işleri için uygundur. Hadde ringleri, iş makinası parçaları, pim, burç, mil yatağı, vb. çeşitli frezeleme işlemeleri yapılabilmektedir.

Özellikler

Max Değerler

Diğer Makinalar

klavuz cekme makinasi